Rotterdam scaleup Conversation24, який пропонує послуги чату для компаній, є першим в Нідерландах, який дозволяє людям замовляти і оплачувати товари через WhatsApp.

Сервіс, запущений у вівторок, дозволить клієнтам афілійованих магазинів купувати товари під час розмови в WhatsApp зі співробітником. Роздрібний торговець може надіслати покупцеві посилання, яке відкриває спеціальний каталог у додатку. Якщо клієнт знаходить потрібний товар, він або вона може натиснути на нього і додати в свою корзину покупок.

Коли клієнт завершить покупки, він або вона може повернутися в чат. Там потім відразу ж просять розплатитися. Оплата може бути проведена за платіжним посиланням з Tikkie, платіжного сервісу ABN AMRO. Як тільки оплата завершена, товари замовляються і відправляються Клієнту.

Сервіс працює не тільки в WhatsApp, але і в додатках веб-чату.

WhatsApp також працює над власними торговими сервісами
Раніше вже можна було замовляти товари в WhatsApp. WhatsApp Business минулого року запустив каталог продуктів, які компанії можуть надати клієнтам. У Нідерландах ще не було можливості реально оплатити ці товари. Це повинно було бути зроблено в інтернет-магазині або по іншому зовнішньому каналу.

З минулого року WhatsApp також працює над впровадженням власної платіжної системи під назвою WhatsApp Pay. В даний час ця послуга доступна тільки в Індії та Бразилії. У США WhatsApp використовує платіжного провайдера Meta Novi для прийому платежів у додатку.

Взуттєвий рітейлер Van den Assem став першим клієнтом, що впровадив продукт Conversation24 в Нідерландах. Для них це був логічний вибір, оскільки голландських клієнтів в будь-якому випадку вже можна знайти в WhatsApp, за словами керуючого директора Тео Сенгерса.

Цікаво, як на практиці працює замовлення і оплата через WhatsApp? Тоді перегляньте відео нижче.

Залишити відповідь